Двама борци от клуб по борба "Дан Колов" с медали от турнир в Разград

Мисия

06-10-2022, 15:24

община Елена

Bulgariautre.bg

С двама състезатели се представи еленският клуб по борба „Дан Колов“ в 25-то издание на Международния турнир по борба свободен стил „Лютфи Ахмедов” за деца, момичета и момчета, който се проведе в град в Разград.

В надпреварата се включиха над 100 борци от цялата страна, както и техни връстници от чужбина. Възпитаниците на треньора Недялко Петров се класираха на първо и второ място в категория до 44 килограма при момчетата.

Берке Ибрям стана шампион, а сребърен медалист е съотборникът му Денислав Кочев, който има само една загуба от първенеца. Всички победи и на двамата еленски борци са с туш и технически туш, без загубена точка на тепиха.

Това за поредните успехи и за двамата млади борци на клуб „Дан Колов“, на които тепърва предстоят много двубои и оспорвани състезания.