И "Бургас" падна от "Локо" в Горна Оряховица

Отборът излезе на втора позиция в "Б" група

Още радостни моменти подари "Локомотив" - Горна Оряховица на своите привърженици снощи. На ужасно разкалян терен и след драматична битка, железничарите победиха своя гост "Бургас". Победният за тима от Г. Оряховица гол падна в края на мача, като Антоний Балъков направи отбора си победител с попадение в последната възможна минута от продължението.

Така резултатът от мача с „Бургас” е 2:1. Играната среща бе в рамките на 14-ия кръг от първенството на „Б” група.

Футболистите на "Локо" поведоха през първата част, а гостите останаха с човек по-малко след червен картон в 22-рата минута. Въпреки това "Бургас" успя да изравни във второто полувреме. За щастие късният гол на железничарите ги лиши от точката, а отборът на Горна Оряховица е вече втори в групата си.

След зрелищната победа над ЦСКА, феновете в Горна Оряховица  отново получиха чудесен повод за радост.